Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Медики Охматдиту проводять телемедичні консультації з колегами німецької клініки «Шаріте»

Національна дитяча спеціалізована лікарня «Охматдит» долучилася до активної роботи з телемедичною системою Teladoc Health – спеціалісти клініки на регулярній основі проводять консультації з колегами клініки «Шаріте» в Берліні.

Особливо активною є співпраця лікарів відділення інтенсивної терапії, де пацієнти найважчі.

«Позиція німецьких колег проактивна – вони часто самі ініціюють зв’язок і уточнюють, якого плану консультативна допомога нам потрібна, тому наша співпраця досить тісна, – коментує Сергій Чернишук, медичний директор НДСЛ “Охматдит”. – Ми залучали німецьких неврологів, нейрохірургів, спеціалістів з орфанних захворювань, що дозволяло розглядати кейси з лікування найскладніших пацієнтів. Зокрема, у нас було декілька важких випадків рефрактерних форм епілепсії. Це така форма захворювання, у разі якої не вдається контролювати частоту та інтенсивність нападів за допомогою підібраної комбінації та дозуванню препаратів. Саме тому її ще називають фармакорезистентною або неконтрольованою. Колеги з клініки “Шаріте” мають більший досвід у лікуванні таких захворювань, тому їх залучення було ефективним – ми отримали два офіційні заключення щодо цих кейсів».

Ефект присутності лікаря біля лікарняного ліжка пацієнта забезпечує робот Teladoc Litev3. 

Важливим є те, що консультант віддалено за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення може керувати роботом, перебуваючи за тисячі кілометрів від пацієнта – він може, приміром, збільшувати ділянки, які потрібно розглянути більш детально.  

Але найголовніша перевага телемедичних систем – відсутність кордонів та раціональне використання інтелектуального ресурсу.

Нагадаємо, як працюють телемедичні системи «HomeDoctor» у прикордонних селах Житомирщини, Сумщини та Чернігівщини.