Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

МАРИНА СЛОБОДНІЧЕНКО

Юристка, магістр з правознавства, магістр MBA

Освіта 

 • У 2002 році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка, магістр з правознавства.
 • У 2021 році отримала другу вищу освіту в Київському національному торговельно-економічному університеті, магістр  з менеджменту.
 • У 2020 – 2021 роках навчалася в університеті Гульєрмо Марконі (Італія), де здобула освітній ступінь магістра ІІ рівня за міжнародною програмою MBA.

 

Післядипломна освіта

 • 2018 – курс навчальних семінарів з міжнародного гуманітарного права при Інституті законодавства Верховної Ради України.
 • 2019 – навчальний курс «Проблеми охорони здоров'я в законодавстві» (Open World leadership center, USA).

 

Професійна діяльність

 • З 2001 року по 2018 рік працювала юристкою в державних та приватних компаніях, пройшла шлях від  молодшої юристки до керівниці юридичного  управління оператора державних лотерей ТОВ «М.С.Л.» та партнерки в юридичній компанії ТОВ «Юрімекс».
 • З 2018 року по 2023 рік продовжила юридичну практику як керівниця власної юридичної компанії «Кайрос груп», де зокрема здійснювала діяльність в сфері юридичного супроводу адаптації законодавства України у сфері охорони здоров’я до положень права Європейського Союзу (acquis ЄС).

 

Громадська діяльність

 • Здійснювала правову та координаційну підтримку державної програми релокації бізнесу з територій, близьких до воєнних дій задля відновлення виробничих потужностей на заході України.
 • Надавала правову підтримку  опікунській раді НДСЛ «Охматдит».
 • Брала участь у розробці методичних рекомендацій «Трансплант-координатор, як основна ланка в системі трансплантації̈».
 • Брала участь у розробці методичних рекомендацій для впровадження проектів державно-приватного партнерства у сфері охорони здоров’я.
 • Очолювала Комітет медичного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» в 2018-2021 роках.