Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Максим Степанов: Уряд додатково виділив 895,578 млн грн на забезпечення киснем ліжок у медзакладах

Кабінет Міністрів України на засіданні 11 листопада прийняв рішення про виділення додаткових 895,578 млн гривень на забезпечення киснем ліжок у медичних закладах, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу.

“Вчора уряд прийняв дуже важливу постанову, якою виділив 895,578 млн гривень на забезпечення киснем ліжок у лікарнях. Це виділення додаткових коштів, що дозволить прискорити виконання завдання, яке було поставлене перед регіонами ще 12 серпня, щодо забезпечення до 80% ліжок киснем”, – зазначив очільник МОЗ.

Водночас Міністр висловив незадоволення щодо темпів підведення кисню до ліжко-місць, зазначивши, що МОЗ поставило перед регіонами завдання збільшити до 80% кількість таких ліжок ще до 1 жовтня.

Нагадаємо, раніше уряд виділив 572 млн гривень на підведення кисню до ліжок у лікарнях, які надають допомогу хворим на COVІD-19. Нещодавно області звернулись по додаткову фінансову допомогу. Забезпечення лікарняних ліжок киснем у медичних закладах відбувається через централізовану систему постачання або за допомогою кисневих концентраторів. Спосіб забезпечення киснем обирають самі лікарні або місцева влада.