Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Максим Степанов роз’яснив механізм роботи електронного рецепту

Міністерство охорони здоров’я при запровадженні електронного рецепту враховує всі можливі аспекти, в тому числі відсутність, наприклад, у літніх людей мобільних телефонів чи труднощі у користуванні ними.

Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі програми “Ранок з Україною” на телеканалі “Україна”.

“Якщо існує така необхідність або пацієнт просить про це, лікар може надати пацієнту роздрукований консультаційний висновок. У цьому документі містяться, окрім усього, призначення із зазначенням даних про виписані електронні рецепти”, - пояснив очільник МОЗ.

Він також зазначив, що зараз МОЗ розробляє та планує запустити наступного року електронний рецепт на інсулін, імуносупресивні лікарські засоби та на наркотичні засоби.

“Ми будуємо систему таким чином, щоб можна було прослідкувати всі дії лікаря та анамнез пацієнта, що дуже важливо”, - додав Міністр.

Сьогодні, за його словами, ліки часто виписуються не на рецептурному бланку, а також нерідко громадяни самостійно купують їх і займаються самолікуванням, що дуже небезпечно для здоров'я.