Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Максим Степанов: «Пацієнти з постковідним синдромом будуть отримувати якісну допомогу»

Перебуваючи з робочим візитом на Вінниччині, міністр охорони здоров’я України Максим Степанов відвідав обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення, який відтепер повністю перекваліфікований для лікування пацієнтів із постковідним синдромом. Наразі заклад має 100 ліжок, у ньому приймають фахівці з понад 20 спеціальностей. Є також палата інтенсивної терапії, 4 апарати ШВЛ, 73 кисневі концентратори та ІФА-аналізатор. З грудня минулого року реабілітацію тут пройшли вже 254 пацієнти.

Як зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, постковідна реабілітація – окремий важливий напрям, над яким працює МОЗ.

«Я створив окрему робочу групу щодо стратегії лікування хворих із постковідним синдромом. Багато наших провідних лікарів мають відповідні напрацювання та досвід. Тому наша мета – розробити всі необхідні стандарти, щоб полегшити роботу лікарів та забезпечити належною і високоякісною допомогою пацієнтів», – сказав міністр.

Також Максим Степанов зазначив, що в рамках програми «Велике будівництво» медичні заклади отримують необхідне обладнання. За кошти держави закуповують ангіографи, МРТ, апарати комп’ютерної томографії.

«Ми робимо все, щоб у нас була зовсім інша, якісна медицина, бо українці варті того, щоб лікуватися в найкращих умовах», – зазначив очільник МОЗ.

Нагадаємо, що за рік, відколи в Україні зафіксували перший випадок коронавірусної хвороби, перепрофілювали 542 медичні заклади по всій країні для лікування хворих на COVID-19. Кількість ліжко-місць збільшили з 12 700 до 69 500. 59 471 із них забезпечене киснем, тоді як рік тому таких було всього 3400.