Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Як залишатися психічно здоровими в умовах стресу

Уявімо своє здоровʼя як заряд батареї. В умовах стресу він може швидко втрачатися. Тоді на допомогу приходять «павербанки» – скриті ресурси організму. Але вони також можуть швидко вичерпатися. Що ж робити, щоб залишатися психічно здоровими? 

Існують базові правила, які допомагають нам підтримувати «заряд» здоров’я,  – і про це восьма, остання, серія анімаційних роликів із циклу «Як перемогти стрес».

Повноцінне харчування, сон, достатня кількість води, спілкування – прості базові речі, з яких насправді починається наше здоров’я. Якщо ми їх ігноруємо або не маємо можливості задовольнити, мозок просто обмежує свою роботу – і можуть виникати проблеми з пам’яттю, втрачатися здатність критично мислити чи контролювати емоції.

Переглянути весь цикл роликів можна за посиланням. Кожна серія дає змістовне розуміння про природу стресу, як на нього реагує наш організм, а також пропонує техніки допомоги собі та близьким.  

Кожна серія триває близько 2 хвилин, тож лише 15-20 хвилин перегляду усього циклу дозволять покращити своє ментальне здоров’я чи зрозуміти, як підтримати друга.

Відео створені ГО «Безбарʼєрність» спільно з МОЗ України за підтримки ВООЗ у межах Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативи Олени Зеленської.