Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Як і для чого реорганізовують ОХМАТДИТ

Трасформація ОХМАТДИТу - це не просто зміна структури і штатні ротації, а процес, спрямований на поліпшення медичних послуг і унеможливлення корупції.

«Зміни, які відбуваються в «ОХМАТДИТі» - це удосконалення існуючої структури, адже деякі відділення отримають ширші повноваження, ніж у них були до цього. Перш за все – це відділення трансплантації кісткового мозку», - сказав заступник міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський.

Також в ОХМАТДИТі створять відділення дитячої нейрохірургії. Тут зможуть надати комплексну допомогу дитині з політравмами.

Перший заступник голови комітету у справах охорони здоров’я Верховної Ради Оксана Корчинська зазначила, що проведення реорганізації є необхідним кроком для налагодження якісного, доступного і прозорого надання медичних послуг в ОХМАТДИТі.

“Це унеможливить повторення попередніх епізодів розкрадання медикаментів персоналом лікарні та надлишкового замовлення дороговартісних ліків”, - наголосила Оксана Корчинська.

Наразі затверджено нову структуру закладу та новий штатний розклад. Водночас, про звільнення не йдеться, наголошує головний лікар НДСЛ «Охматдит» Ірина Садов’як.

«Працівників, які займають 15 посад, які будуть скорочені, – займуть інші посади у нашій же лікарні», - зазначила Ірина Садов’як.

Ірина Садов’як представила нову команду керівництва лікарні. Серед них – заступник головного лікаря з медичної частини Юрій Довбня та заступник головного лікар з розвитку Олег Полозенко.

Олег Полозенко займається комп’ютеризацією, переведенням на електронну інформаційну систему. Адже досі документообіг лікарні відбувається тільки у паперовому вигляді, що не сприяло правильному обліку та збереженню інформації у НДСЛ.

“Ми не задоволені внутрішньою перевіркою, яку провели у лікарні. На складі було знайдено закуплені препарати, які не видавали пацієнтам. Це стосується і обладнання, яке не використовувалось. Результатами перевірки є і, зокрема, винесення догану винуватцям внутрішніх порушень», - сказав Юрій Довбня, заступник головного лікаря з  медичної частини.

Член Опікунської ради НДСЛ «Охматдит» Данило Гетьманцев підкреслив, що будь-які зміни завжди супроводжуються незадоволенням тих чи інших учасників процесу.

“Тут потрібно розуміти – де є конструктивна критика, а де – маніпуляції. Все це робиться відкрито, прозоро, чесно – під наглядом громадськості. Для мене колись стало шоком, що люди наживаються навіть на онкохворих дітях. І цей бізнес є організованим, життєздатним. Саме тому ми і працюємо - щоб звести цей “бізнес” нанівець», - сказав Данило Гетьманцев.