Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Як буде впроваджуватись інформаційна кампанія на підтримку медреформи

МОЗ запросив представників прес-служб з усієї України, щоб презентували інформаційну кампанію на підтримку медичної реформи та обговорити залучення регіонів до її впровадження  на місцях.

У Києві відбувся семінар «Впровадження інформаційної кампанії на підтримку медичної реформи». Експерти з комунікацій МОЗ презентували план інформаційної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та обговорили з учасниками семінару як організувати кампанію в цілому на місцях.

Фахівці з регіонів проявили зацікавленість у впровадженні реформи, адже кожен розуміє: успіх реформи залежить від її впровадження на місцях. Участь в роботі взяли керівники прес-служб обласних адміністрацій, департаментів охорони здоров’я, районів та міст.

Важливим етапом реформи є процес автономізації медзакладів. Тут велику роль відіграє місцева влада. Вплинути  на цей процес може громадськість, задача ж прес-служб і ЗМІ – моніторити перетворення закладів охорони здоров’я з комунальних закладів на комунальні некомерційні підприємства, адже це є одною з основних умов входження закладу в реформу.

Окремий блок - комунікації електронної системи охорони здоров’я. Це ще одна ключова  тема комунікаційної кампанії, адже для того, щоб заклад міг почати з квітня укладати Декларації з пацієнтами, він має бути підключений до системи «Електронне здоров’я». Про таку можливість повідомлятиме наклейка на дверях закладу «Тут можна обрати свого лікаря».

Представники прес-служб разом з фахівцями МОЗ напрацювали регіональні плани на підтримку інформаційної кампанії на підтримку медреформи.

Крім того, фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України  та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні представили національні плани з громадського здоров’я та поділилися напрацюваннями з комунікації вакцинації.

Семінар проведено за підтримки проекту USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», компонент підтримки медичної реформи