Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Гуманітарна організація «Direct Relief» надасть Україні додаткові 10 млн доларів на розвиток реабілітації

Гуманітарна організація «Direct Relief» продовжить надавати підтримку Україні стільки, скільки це буде потрібно. Крім цього, заплановано виділити додатково 10 млн доларів на розвиток реабілітаційної допомоги. Про це заявив Томас Тіге, президент і генеральний директор Direct Relief, на зустрічі з міністром охорони здоровʼя України Віктором Ляшком за участю заступників міністра Сергія Дуброва та Марії Карчевич. 

«Хочу висловити свою вдячність Direct Relief за той обсяг допомоги, який ви надаєте Україні. Під час робочих поїздок країною медики чи не в кожному регіоні відзначали свою вдячність за постійну підтримку. Радий сьогодні мати можливість переказати вам їх слова вдячності особисто. Повномасштабна війна триває і саме міжнародна допомога дозволяє нам спільно гідно реагувати на виклики цієї війни. Direct Relief були одними з перших, хто відгукнувся на потреби України, та надали численні гуманітарні вантажі з ліками, медичними виробами, травматичними наборами та обладнанням. Добре памʼятаємо першу екстрену поставку: 360 рюкзаків для польових медиків, які мали справу з травмами, інфекціями та іншими гострими медичними потребами. Це мало критичне значення та дозволило зберегти чимало життів. Наразі обсяг наданої гуманітарної допомоги складає вже більш ніж 800 млн доларів», – зазначив Віктор Ляшко.

Представники міністерства та Direct Relief обговорили напрями посилення співпраці відповідно до потреб, що виникають, та пріоритетів. Зокрема, йшлося про підходи до обліку, логістики та адміністрування гуманітарної допомоги, які дозволяють організувати процес таким чином, щоб вони потрапляли туди, де в ній є найбільша потреба. Окремо зупинилися на енергетичних рішеннях, повʼязаних із забезпеченням належних умов зберігання. Особливо це актуально, враховуючи атаки ворога на енергетичну інфраструктуру України.

Також Direct Relief планує й надалі розвивати напрям роботи мобільних амбулаторій на деокупованих територіях, що дозволить забезпечити доступність медичної допомоги для людей на перехідний період, допоки зруйновані медичні заклади не будуть відбудовані.

Крім цього, реалізується низка проєктів щодо навчання лікарів. Йдеться про курси реабілітаційної допомоги, починаючи з відділення інтенсивної терапії, теми ментального здоровʼя та інше.