Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Грантова програма з розвитку цифрових компетентностей працівників охорони здоров’я та здобувачів медичної та фармацевтичної освіти

Процес цифрової трансформації охорони здоров’я в Україні спонукає медичних працівників використовувати нові цифрові рішення та інструменти у своїй роботі. Володіння цифровою компетентністю стає невіддільною складовою професійної діяльності працівників охорони здоров’я і роботу над її розвитком важливо інтегрувати в процес здобуття медичної освіти та безперервного професійного розвитку.

Міністерство охорони здоров’я України та проєкт USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» оголошують грантову програму для оновлення та наповнення робочих програм навчальних дисциплін (циклів) з питань розвитку електронної охорони здоров’я та інформаційних технологій, що викладаються на рівнях фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти  за спеціальностями медичного спрямування.

Основні цілі програми включають:

  • Підвищення рівня цифрових компетентностей студентів та працівників охорони здоров’я шляхом впровадження нових навчальних програм та підходів у освітній процес додипломної та післядипломної підготовки.
  • Забезпечення актуальності та відповідності навчальних програм вимогам розвитку електронної охорони здоров’я, враховуючи передові технології та тенденції у цій галузі.
  • Розвиток інноваційного та практичного підходу до навчання, що сприятиме підготовці висококваліфікованих фахівців, здатних ефективно впроваджувати електронну охорону здоров’я в практику медичних та фармацевтичних працівників в Україні.
  • Посилення співпраці між установами медичної та фармацевтичної освіти, закладами охорони здоров’я та органами управління охороною здоров’я для забезпечення гармонізації навчальних планів з потребами практики та сучасними освітніми та професійними стандартами.
  • Визначення ефективних методів оцінки та вимірювання результатів впровадження оновлених навчальних програм з метою постійного покращення процесу навчання та досягнення високих стандартів якості в освіті.

Текст оголошення та умови грантового конкурсу доступні за посиланням.

За необхідності отримання додаткової інформації щодо заходу, просимо звертатись за електронною адресою: [email protected] ; [email protected]