Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata e-Stock
Контакти

Досвід реформи шкільного харчування Київщини перейматимуть інші області

Очільники адміністрацій і керівники департаментів освіти Київщини ознайомили колег із семи областей України (Хмельницької, Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, Львівської, Житомирської) із досвідом реформи шкільного харчування в регіоні. Зокрема, на Київщині модернізоване обладнання в 135 школах, а понад 700 шкільних кухарів навчилися основ корисного та смачного харчування дітей у трьох кулінарних хабах – освітніх центрах, що працюють в регіоні.

Крім того, представники обласних органів влади відвідали Бучу, де триває будівництво фабрики-кухні, яка годуватиме 10 тисяч учнів, а за потреби воєнного часу – і внутрішньо переміщених осіб найближчих громад. Незабаром така ж кухня з’явиться ще й на Харківщині. 

Реформа шкільного харчування розпочалася ще у 2021 році за ініціативи першої леді України Олени Зеленської. Повномасштабна війна, розпочата в лютому 2022 року на деякий час призупинила реформу, але зараз робота поновилася. 

Олена Зеленська наголошує: «Якісне шкільне харчування має бути доступним для всіх, хто ходить до школи у цей стресовий воєнний час, щоби були сили навчатися та навчати». 

За словами першої леді, такі зустрічі – це спосіб поширити реформу далі в громади, кожна з яких продовжує працювати й розвиватися попри труднощі воєнного часу. І піклування про дітей, їхні потреби й можливості – окрема місія в межах цієї роботи.