Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Для лікарів з Києва: симпозіум з дослідження раку молочної залози

Фонд досліджень раку Лін Сейдж (США) пропонує грант на участь в 20-му щорічному симпозіумі з раку молочної залози в рамках Міжнародної програми медичної ініціативи міст-побратимів Чикаґо. До участі запрошуються медики з міст-побратимів Чикаґо, в Україні - це Київ.

Симпозіум відбудеться з 11 по 14 жовтня 2018 року. Це велика освітня подія в Чикаґо, що пропонує молодим лікарям ознайомитись з найбільш сучасними клінічними та науковими досягненнями в галузі дослідження раку молочної залози. Участь у симпозіумі візьмуть близько 800 фахівців з усього світу. 

Дізнатись більше про програму і подати заявку можна тут: https://goo.gl/NZagrn

Дедлайн подачі заявки: 15 липня 2018 року.

Рак молочної залози - одне з найбільш поширених онкологічних захворювань серед жінок в Україні. За даними Інституту раку, кожна 7-8 жінка має проблеми з грудними залозами, але до лікарів звертаються занадто пізно: при першому огляді у четверті жінок виявляють метастатичні стадії хвороби, які лікувати надзвичайно важко. Змінити ситуацію може допомогти раннє виявлення хвороби, адже на початковій стадії рак грудей виліковується у близько 95% жінок.

Окрім ефективних скринінгових програм, проблему допоможуть подолати освічені медичні працівники, які знайомі з сучасними світовими методиками в питаннях лікування раку молочної залози. Тому можливість навчатись у світових експертів - наш шанс вдосконалити систему та рятувати людські життя.