Черкаський реабілітаційний центр RECOVERY готовий щороку реабілітувати близько 1 000 українських воїнів
Центр відкрили на базі державного шпиталю задля допомоги Силам безпеки й оборони України. З пораненими пацієнтами працюватиме мультидисциплінарна реабілітаційна команда за світовими стандартами. Кожен захисник відновлюватиметься тут за індивідуальним реабілітаційним планом — лікарі фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи та інші спеціалісти надаватимуть допомогу відповідно до нього. Фахівці наголошують, індивідуальний план є ефективнішим, адже дозволяє швидше досягати мети, яку перед собою ставить пацієнт і його команда фахівців.
Для комфорту військових зробили капітальний ремонт одного з поверхів шпиталю, розмістили 30 додаткових ліжок. Обладнання, яким оснащений реабілітаційний центр, відповідає всім вимогам МОЗ.
RECOVERY продовжує розвиватися по всій країні, аби поранені захисники могли отримувати допомогу якомога ближче до родин і дому. Це і морально-психологічно, і в побутовому сенсі зручніше для них та для їхніх сімей.
Довідка:
- проєкт RECOVERY Віктора та Олени Пінчуків фокусується на наступних напрямах:
- створення національної мережі реабілітаційних центрів для поранених військових;
- реабілітація військових у партнерських приватних медичних клініках;
- відправлення тяжко поранених військових для складного протезування за кордон;
- освітні програми міжнародного рівня для медичних фахівців.
Усі послуги з реабілітації — безоплатні для пацієнтів центрів RECOVERY та повністю покриваються НСЗУ в рамках програми медичних гарантій.
Всі громадяни мають право отримати необхідні реабілітаційні послуги у повному обсязі незалежно від причин, які призвели до потреби в реабілітації, так само як і ветерани війни, учасники війни, учасники бойових дій та особи, прирівняні до них. Адже впровадження програми медичних гарантій є досягнення універсального охоплення населення України необхідними медичними послугами та лікарськими засобами.