Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Бельгія розгляне можливості розширення міжнародного медичного партнерства з Україною

Про це повідомив Петер Ван Де Вельде, посол Бельгії в Україні під час робочої зустрічі із заступницею міністра з євроінтеграції Мариною Слободніченко. 

Він зазначив, що наразі вже існує досвід подібного співробітництва між Бельгією та Україною. Мова про співпрацю між Університетською лікарнею Бругмана (CHU Brugmann) в Брюсселі та Київською міською клінічною лікарнею №6. В рамках цього партнерства українські та бельгійські лікарі обмінюються досвідом щодо клінічних практик, підходів до лікування та діагностичними результатами. 

Крім того, від початку повномасштабного вторгнення росії Бельгія прийняла на спеціалізоване лікування 31 українця, постраждалого внаслідок війни. З них 26 людей — військові. Усі витрати на транспортування та дороговартісне лікування взяв на себе уряд Бельгії.   

«Посилення міжнародної співпраці, особливо з європейськими клініками, для нас є дуже важливим. Це не лише допоможе нам покращити якість медичної допомоги та діагностики в Україні, але й дозволить ознайомитися з особливостями впровадження стандартів ЄС у лікарську практику. Подібна співпраця є корисною й для інших країн, адже через війну Україна нині здобуває унікальний медичний досвід у сферах екстреної меддопомоги, протезуванні, реабілітації та психологічної допомоги», — відзначила Марина Слободніченко. 

Нагадаємо, днями, за ініціативи першої леді України, Україна започаткувала програму міжнародного медичного партнерства — під час робочого візиту Президента та першої леді до Нідерландів було підписано меморандум про співпрацю між керівництвом Центру дитячої онкології Принцеси Максими та Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром. Програма реалізовуватиметься за активної підтримки Міністерства охорони здоров’я України.