Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Антифейк МОЗ України щодо премій керівництва міністерства

Голова комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець продовжує поширювати фейки про роботу МОЗ України. Цього разу - про 4,3 мільйони гривень премії, які начебто керівництво МОЗ України призначило для себе. Спростовуємо цю відверту маніпуляцію і розказуємо, на що насправді будуть спрямовані 4,5 млн грн, розподіл яких затвердив Уряд.

Правдиві факти про кошти на оплату праці, що передбачені розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 року №690-р у розмірі 4,5 млн. грн:

  1. Керівництво МОЗ України не отримає премій. Частина коштів буде спрямована на підвищення надбавки за інтенсивність праці працівникам МОЗ України, однак такий розподіл не стосується керівництва міністерства - в.о. міністра, заступників і держсекретаря. Надбавка буде збільшена для тих працівників міністерства, у яких відчутно збільшилось навантаження в умовах впровадження реформ.

  2. Частина коштів буде використана для виплати компенсації за невикористану відпустку і при звільненні у разі досягнення державним службовцем 65-річного віку. Ці виплати не були враховані при формуванні розрахунків на оплату праці на 2018 рік, тому утворився дефіцит щонайменше на 933 тис грн. Так, фактичні витрати станом на 01 жовтня 2018 року уже становлять 470 тис грн, а до кінця року сума лише запланованих витрат сягає близько 463 тис грн.

Невиплата цих коштів була би порушенням трудового законодавства.