Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Анонс. "Антитютюновий законопроєкт №4358 втілить очікування українців щодо картинок на сигаретних пачках — дослідження КМІС"

У середу 3 лютого о 10:30 в пресзалі інформаційного агентства Укрінформ відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження щодо тестування й порівняння попереджень на упаковках тютюнових виробів. Учасники пресконференції представлять основні висновки дослідження КМІС та обговорять необхідність запровадження нових медичних попереджень на сигаретних пачках відповідно до міжнародних стандартів.

Сигаретна упаковка — важливий канал комунікації виробників тютюнової продукції зі своїм споживачем. За допомогою привабливого дизайну тютюнові компанії залучають молодь до лав курців, адже саме вони найбільше піддаються маніпулятивному маркетинговому впливу. Натомість тютюнова упаковка має бути засобом інформування про наслідки куріння, тому попередження на сигаретній пачці мають велике значення для ефективної боротьби з тютюном.

 До виступу на події запрошені:

  • Ірина Руденко — директор Директорату громадського здоров’я МОЗ України;
  • Владислав Збанацький — заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України»;
  • Олександр Щербатюк — координатор проєктів Київського міжнародного інституту соціології;
  • Оксана Левицька — координатор проєктів ГО “Життя”.

Адреса: вул. Богдана Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ».

 Довідково: Медичні попередження на упаковках тютюнових виробів складаються з картинок, які ілюструють реальні наслідки куріння, та відповідного текстового напису. Щоб бути ефективними, попередження повинні бути достатньо великими та розміщуватися на обох сторонах пачки. Відповідно до Директиви 2014/40/ЄС, Україна повинна збільшити розмір медичного попередження на пачках сигарет до 65% (тобто попередження покривають 65% пачки).

Контактна особа: Дмитро Полонський, 063 344 12 69, [email protected]