Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Англійська для медиків: 9 безкоштовних англомовних онлайн-бібліотек

Одним із чотирьох головних кроків до вивчення іноземної мови є вдосконалення навичок читання (інші три: слухання, говоріння та писання). Це одночасно приємне та корисне заняття дозволить не лише суттєво поповнити словниковий запас, а й значно покращити розуміння граматики та стилістики. Тому медикам, які прагнуть вдосконалити знання професійної англійської, варто читати книги на цій мові.

Сьогодні ми пропонуємо вам перелік електронних бібліотек із величезною кількістю художньої, наукової, історичної та публіцистичної літератури англійською, яку можна читати в режимі онлайн чи завантажити у вільному доступі.

1. Project Gutenberg: найстаріша універсальна електронна бібліотека, що сьогодні пропонує читачам понад 56 тисяч безкоштовних електронних книг для завантаження та прочитання в онлайн-режимі. Введіть в пошуковий рядок назву книги, ім’я автора, або тему, наприклад, «Health», «Medicine» чи більш конкретну назву категорії літератури, яка вас цікавить.

2. Google Books: найповніший у світі індекс повнотекстових книг. Вкажіть у пошуку «full preview books», і якщо книга, яку ви шукаєте, не захищена авторськими правами – можете завантажувати її та вдосконалювати англійську.

3. University of Pennsylvania Books Page: цей сайт пропонує читачам понад мільйон безкоштовних ресурсів для завантаження, а також зручний пошук книг та публікацій за стандартними категоріями: іменем автора, назвою, темою тощо.

4. eBooks@Adelaide: онлайн-бібліотека університету Аделаїди (Австралія) пропонує класичні та наукові видання, включно з публікаціями з філософії та медицини. На сайті також є зручна система пошуку за автором, назвою книги, колекцією (або темою).

5. Bibliomania: безкоштовна електронна бібліотека, що містить понад 2000 безкоштовних сучасних наукових публікацій та текстів класичної літератури. Цей ресурс цікавий тим, що також пропонує користувачам нотатки до публікацій, біографії авторів, навчальні матеріали тощо.

6. Internet Archive: чудовий веб-сервіс, що підтримує електронну бібліотеку, архів мережевих та мультимедійних ресурсів, програмного забезпечення, фільмів, книг, аудіозаписів. Це грандіозна медіа-бібліотека, що також пропонує зручну опцію пошуку.

7. ManyBooks: ще одна електронна бібліотека з великою колекцією безкоштовної літератури. Оберіть розділ «Жанри», а тоді – «Охорона здоров’я», шукайте у переліку книгу, яку вам буде цікаво прочитати.

8. Loyalbooks пропонує понад 7000 безкоштовних аудіокниг англійською мовою. Завантажуйте книгу, яка вам цікава чи сподобалася, слухайте по дорозі на роботу, додому, або в будь-яку вільну хвилину.

9. Early European Books: бібліотека  рідкісних давніх книг. Тут можна знайти якісні копії факсимільних видань, створених в період з початку книгодрукування у XV столітті до кінця XVII століття.