Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

5 стажувань тижня для медиків

  • 1. Освітня fellowship-програма для кардіохірургів від AATS Graham Foundation

Учасники мають відповідати наступним критеріям: бути практикуючим кардіохірургом,відповідати вимогам до отримання візи в США. Серед документів, які потрібно надати при оформленні заявки - рекомендаційний лист від головного лікаря, CV, ессе. Тривалість програми - від одного до трьох місяців. Локація - один із провідних кардіоцентрів США. Деталі уточнюються із учасником в процесі оформлення заявки.

Деталі: http://imis.aats.org/aatsimis/AATSGrahamFoundation/Our_Programs/Fellowships/Advanced_Valve_Disease_Educational_Fellowship.aspx

 

  • 2. Стажування для хірургів від International federation of Head and Neck oncology

Програма надає грант у розмірі US $ 5,000 для кандидата, що відвідає одну з клінік в північній Америці термінов від 1 до 2 місяців. В учасників буде можливість пройти стажування у відділеннях онкозахворювань голови та шиї. Для подачі учасник повинен мати хірургічну практику не менше 5 років за спеціальностями: загальна хірургія, отоларингологія, пластиччна хірургія, ендокринологія, онкологія. В заявці подаються здобутки в сфері Head and Neck oncology, публікації тощо. 

Деталі: http://www.ifhnos.org/international-observership

 

  • 3. Програма Інституту Раку США: Біомаркери для раннього виявлення агресивних видів раку

Ціль даного проекту - запросити дослідників, що працюють в сфері вивчення проблем раку до колективної співпраці у вирішенні наступних питань: вдосконалення скринінгу раку, раннього виявлення агресивних видів раку, оптимальної оцінки ризиків існуючих методів терапії для кожного конкретного випадку, розробки біомаркерів. Дослідження проводитиметься в командах в різних наукових установах з ціллю обміну досвіду та ідеями. Дослідження фінансується. 

Деталі: https://grants.nih.gov/grants/guide/pa-files/PAR-16-089.html

 

  • 4. Магістерська програма в Гарварді: Епідеміологія та охорона здоров’я (комбіноване стаціонарне та онлайн-навчання)

Започаткована в червні 2015, магістерська програма з епідеміології та охорони здоров’я націлена на підготовку учасників до нового кар’єрного рівня. Особливість програми полягає в тому, що вона була створена для лікарів з щільним графіком і, для більшої зручності, поєднує онлайн-навчання зі стаціонарними лекціями та роботою над науковими проектами. Факультет епідеміології Гарварду є одним із найкраще оснащених в світі, тому ця можливість дійсно варта витрачених зусиль та часу. Тривалість програми – два роки. 

Деталі: https://www.hsph.harvard.edu/admissions/degree-programs/online-mph-in-epidemiology/

 

  • 5. Стипендія Amgen в Кембриджі для студентів (літня школа)

Літня дослідницька програма для студентів медичних та біологічних спеціальностей в Кембриджі. Програма покриває проживання, можливий частковий тревел-грант. До участі в конкурсі допускаються студенти бакалаврату біологічних факультетів, а також студенти 1-3 курсів вищих медичних навчальних закладів. вагому роль має академічна успішність. 

Попередній дослідницький досвід необов'язковий. 

Деталі: http://amgenscholars.bio.cam.ac.uk/