Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення (архів)

Проект наказу міністерства охорони здоров'я України "Про затвердження Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу"

5 червня 2020
10014

Проект наказу

Перелік

Прогноз впливу

Порядок

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення

Аналіз регуляторного впливу

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

_________________                              Київ               №  ____________________

 

 

Про затвердження Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу

 

   Відповідно до частини третьої статті 32 Основ законодавства України про охорону здоров’я, абзацу дев’яносто другого підпункту 10 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), з метою врегулювання надання психологічної допомоги населенню

 

НАКАЗУЮ:

 

   1. Затвердити Порядок застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу, що додається.

  

   2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 15 квітня 2008 року № 199 «Про затвердження Порядку застосування методів психологічного і психотерапевтичного впливу», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 03 липня 2008 року за № 577/15268.

 

   3. Директорату медичних послуг (Сухорукова О.) забезпечити подання цього наказу у встановленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

   4.Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України Ляшка В.

 

   5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр         Максим СТЕПАНОВ