Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

В Україні вдалося частково або повністю відновити майже 800 об’єктів медзакладів

Попри щоденні атаки та обстріли мирних міст та цивільного населення в Україні активно триває процес відновлення тих медичних закладів, які були пошкоджені росією. Так, за понад 18 місяців війни у різних регіонах України вже було відновлено повністю або частково 799 об’єктів медзакладів. 

Зокрема, 384 об’єкти відновлено повністю та ще 415 – частково. Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській та Чернігівській областях. 

На сьогодні процес відновлення медичної інфраструктури є одним із пріоритетів держави для забезпечення доступності медичної допомоги населенню. Аби попри тривалу війну та наднавантаження українські пацієнти мали доступ до якісної та необхідної медичної допомоги. 

Тому всупереч постійним обстрілам та бомбардуванням Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами працюють над відновленням української медичної інфраструктури, щоб наші лікарні могли функціонувати та надавати медичну допомогу. 

Нагадаємо, що за понад рік повномасштабної війни ворог пошкодив 1 427 об’єктів медзакладів та ще 189 об’єктів зруйнував повністю. Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини.