Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Реабілітація онко-пацієнтів: у Національному інституті раку працюватиме нове відділення

У Національному інституті раку розпочало роботу реабілітаційне відділення для пацієнтів з онкологією та військовими травмами. На реалізацію проєкту меценати спрямували 2,8 млн гривень. З жовтня медзаклад планує укласти договір з Національною службою здоров’я України за пакетами «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах».

«Це перше в Україні реабілітаційне відділення при онкологічному медзакладі. Ми вдячні партнерам та благодійникам за допомогу у розширені мережі реабілітаційних відділень у медичних закладах. Розвиток реабілітаційних послуг залишається одним з пріоритетних напрямків роботи Міністерства охорони здоров’я. Наразі ми фіксуємо, що попит реабілітацію зростає з кожним наступним днем повномасштабної війни», — зауважив перший заступник міністра Сергій Дубров.

Пропускна спроможність новоствореного реабілітаційного відділення — 60 пацієнтів на день. З пацієнтами працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди.

До складу мультидисциплінарних команд увійшли лікар фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, медичні сестри з реабілітації та асистенти. Фахівці супроводжуватимуть пацієнтів із перших днів післяопераційного періоду та працюватимуть над їхнім відновленням.

Наразі у медзакладі реконструйовано три зали фізичної терапії загальною площею 100 м², відремонтовано та облаштовано кабінети для відновлення й тренування ходи, для індивідуальних і групових занять, для підвісної терапії та занять на тренажерах, а також просторий санвузол, обладнаний для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, наразі уряд ставить перед собою ціль, аби всі, хто постраждав від російської агресії, могли повернутися до повноцінного життя.