Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ посилює кібербезпеку

Під час війни Міністерство охорони здоров’я має підвищений рівень загрози кібератак та спроб втручання в свої інформаційні системи та бази даних, тому потребує посилених заходів із кібербезпеки. 

Програму підвищення рівня кібербезпеки державних структур України реалізовує Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Clobal) у співпраці з Державним департаментом США. Вона включає аудити із кібербезпеки вибраних МОЗ установ, модернізацію та постачання обладнання та програмного забезпечення, тренінги із кібербезпеки та програми наставництва тощо.

Ці заходи посилять спроможність установ, що є бенефіціарами проєкту, у сфері кібербезпеки, створюючи стійкі та адаптивні процеси захисту систем та даних.

Одним із важливих факторів посилення кібербезпеки закладу є підвищення рівня кваліфікації його ключових співробітників за допомогою навчання та тренінгів.

CRDF Global  у колаборації із командою експертів Cyber Unit Technologies провела перший тренінг для ІT-спеціалістів та державних службовців для підвищення обізнаності про численні кіберзагрози сьогодення та надання практичних навичок щодо реагування на наявні загрози.

«Розвиток знань та практичних навичок у сфері кібербезпеки наразі життєво важливий. Це наша інтелектуальна зброя, необхідна для запобігання, виявлення та реагування на російські загрози у сфері кібербезпеки», – зазначила заступниця міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Учасники тренінгу отримали спеціальні знання та навички для оцінки наявних систем і створення надійного захисту від кіберзагроз та практично відпрацювали умовні реалістичні сценарії втручання в інформаційні системи, таким чином підвищуючи загальний рівень кібербезпеки своїх установ.