Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Гуманітарні проєкти та відбудова медичної інфраструктури – французький бізнес долучається до відновлення України

Україна активно співпрацює з урядами, міжнародним і українським бізнесом та благодійними організаціями – задля забезпечення гуманітарних потреб та відбудови інфраструктури. Про це йшлося на зустрічі із представниками французької компанії «Servier» («Серв’є»).

«Нещодавно, не чекаючи візиту своїх колег зі штаб-квартири, представництво в Україні  передало 4 палети лікарських засобів як гуманітарну медичну допомогу. Власне, це втілення цінностей: створювати соціально значущі рішення як для пацієнтів, так і для сталого розвитку світу», – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. 

Під час зустрічі компанія висловила готовність доєднатись до ініціативи UNITED24 на підтримку України, зокрема з метою відновлення пошкодженої внаслідок повномасштабного вторгнення росії медичної інфраструктури.

Від початку повномасштабної війни Україна отримала 12,5 тисяч тонн медичної гуманітарної допомоги на суму понад 13 млрд грн. Також за понад рік війни в Україні пошкоджені чи зруйновані загалом 1433 обʼєкти медзакладів.

Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура на території Харківської, Донецької, Миколаївської, Київської та Чернігівської областей. 

Однак Україні вже вдалося відновити частину медзакладів, зокрема й на деокупованих територіях, які в результаті ворожих обстрілів та бомбардувань зазнали невеликих ушкоджень – вибиті вікна, пошкоджено фасад тощо.

Нагадаємо, 37,2 млн грн вже виділено на відновлення Чернігівського медцентру сучасної онкології та реабілітаційного обладнання Інституту нейрохірургії.