Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Військово-лікарських комісій стало вдвічі більше, а до оглядів ВЛК залучені майже 820 цивільних лікарень — глава уряду

«Гідність та повага» — одна з пріоритетних реформ уряду в межах нової ветеранської політики. І хоча вона ще не завершена, вже є значні зрушення й результати.  

«Одна з 10 пріоритетних реформ нашого уряду називається “Гідність та повага”. Мова йде про нову ветеранську політику, в основі якої лежить повага і підтримка наших ветеранів. Зміни комплексні, зміни на всіх рівнях, починаючи з інфраструктури “першої зустрічі”», — підкреслив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 5 вересня.

За його словами, хоч реформа ще не завершена, проте вже є перші результати. Зокрема, військово-лікарських комісій стало вдвічі більше, а до оглядів ВЛК залучені майже 820 цивільних лікарень.

Крім того, запрацювала електронна черга, якою вже скористалися 45 тисяч воїнів. Впроваджується принцип «довідки ходять за військовими». Понад 80% військових частин підключені до електронного документообігу. Також значно спрощений процес оформлення довідки про обставини поранення захисника.

Паралельно зі змінами у ВЛК триває реформа медико-соціальних експертних комісій. Як відзначив Прем’єр-міністр, вона передбачає впровадження міжнародної класифікації стану та потреб людини, оновлення пакетів послуг у соціальній, медичній, реабілітаційній, освітній сферах, у працевлаштуванні, а також діджиталізацію.