Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Уряд Японії передав “ОХМАТДИТу” дороговартісне обладнання для діагностики

Сьогодні, 22 листопада, Уряд Японії передав НДСЛ “ОХМАТДИТ” діагностичне обладнання на загальну суму понад 24,6 млн грн. Ці прилади дозволять лікарям найбільшої дитячої лікарні України проводити необхідні тести з високою точністю.

Лише завдяки приладам для діагностики та лікування з патологією шлунково-кишкового тракту та легень необхідну діагностику та своєчасне лікування щорічно зможуть отримати близько тисячі важкохворих дітей, які лікуються в  “ОХМАТДИТі”.

Водночас, дослідження на новому обладнанні проводитимуть не лише для пацієнтів лікарні у Києві, а й для дітей з усієї країни.

Потужність апаратури – зокрема нового гістологічного обладнання – дозволить оперативно виконувати складні дослідження, а отримані дані використовувати також для наукових досліджень і попередження хвороб у майбутньому.

Цінне обладнання для ОХМАТДИТУ – це лише частина великого проекту, який здійснюється в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Японії про технічне співробітництво та грантову допомогу. Загалом українські лікарні отримають найсучасніші японські прилади для діагностики і лікування на суму понад 112 мільйонів гривень.

У “першій хвилі”, крім “ОХМАТДИТу”, обладнання отримали також Харківський обласний клінічний центр урології і нефрології ім. В.І. Шаповала і Рівненська центральна міська лікарня.

У “другій хвилі” поставки обладнання надійдуть до відділень екстреної медичної допомоги лікарень в Івано-Франківська, Житомира, Черкас, Сміли, Рівного, Запоріжжя і Харкова.