Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Що писали медіа про державні закупівлі ліків у 2018 році

Державні закупівлі ліків через міжнародні організації стали однією із найважливіших медичних тем в медіа минулого року. Про це свідчать результати незалежного контент-аналізу.

Як би не хотіли спотворити цю тему опоненти (в основному - через проросійські ЗМІ),  їхня критика не підкріплювалась належною аргументацією і найчастіше не ставала резонансною. Фактично “бої без правил” влаштовували деякі політики - Юлія Тимошенко, Ольга Богомолець та інші. Вони намагались “очорнити” державні закупівлі через міжнародні організації, спекулюючи темою спалаху кору, підриваючи довіру до вакцинації і свідомо створюючи ризики для національної безпеки країни.

Варто зазначити, що майже половина повідомлень у медіа ґрунтувались на офіційній інформації МОЗ України.  

Експерти відзначили, що державні закупівлі через міжнародні організації – одна з тем, найуспішніше прокомунікованих МОЗ України за охопленням аудиторії та ставленням до трансформації системи охорони здоров’я, не дивлячись на високу медійну активність опонентів та емоційну зарядженість теми.

Дослідження проведено Центром контент-аналізу в рамках реалізації програми Проекту USAID «ВзаємоДія» і впровадження Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції (https://bit.ly/2x3ywQw).