Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Делегація з України взяла участь у симпозіумі ВООЗ щодо майбутнього систем охорони здоров’я в цифрову еру

Представники української команди eHealth з Міністерства охорони здоровʼя, Національної служби здоров’я, державних підприємств «Електронне здоровʼя», «Медичні закупівлі України» та Центру громадського здоровʼя взяли участь у ІІ симпозіумі ВООЗ щодо майбутнього систем охорони здоров’я в цифрову еру, що відбувся в Португалії. 

Захід зібрав представників урядів різних країн, ключових ідейних лідерів, експертів, науковців, працівників охорони здоровʼя, представників громадянського суспільства, професійних організацій та інших партнерів, щоб допомогти сформувати дії на підтримку Регіонального плану дій у сфері цифрової охорони здоровʼя для Європейського регіону на 2023 – 2030 роки, схваленого під час 72-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ.

Учасники мали можливість дискутувати щодо потенціалу цифрової охорони здоров’я для боротьби з інфекційними та неінфекційними захворюваннями, а також про те, як штучний інтелект і електронні рішення здійснюють революцію в охороні здоров’я, як використовуються можливості нових технологій для покращення психічного здоров’я тощо.

«Розвиток електронної охорони здоров’я, а також детальне планування необхідних заходів і ресурсів виноситься на пріоритетні позиції в багатьох країнах світу, і Україна не є виключенням. Це також наближає досягнення таких цілей, як доступність і якість медичних послуг, управління якістю та ефективністю сфери охорони здоров’я загалом, – говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. – Ми маємо успішний досвід впровадження низки електронних рішень та сервісів, яким поділились із іншими країнами. Водночас є ще багато планів і проєктів, які хочемо втілити в життя. До прикладу, у 2023 році нашою командою реалізується дорожня мапа зі 107 цифрових проєктів». 

Нагадаємо,  нещодавно були опубліковані проміжні підсумки цифровізації сфери охорони здоров’я у 2023 році.