Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

МОЗ України пропонує українським медикам стати учасниками міжнародної зустрічі сімейних лікарів у Львові

28 серпня у Львові кращі сімейні лікарі з різних країн світу ділитимуться своїм досвідом у сфері первинної медичної допомоги, зокрема використання класифікацій ICD-11, ICPC-2, SNOMED, ICF, новітніх практик та ініціатив. Українські лікарі зможуть обговорити трансформацію первинної допомоги з закордонними колегами і керівництвом МОЗ України, які також братимуть участь у сесії.

Щоби стати учасником відкритої сесії, напишіть коротке есе  на тему “Шляхи покращення первинної медичної допомоги: мій план дій”. У вашому есе запропонуйте щонайменше три позиції оптимізації роботи на рівні надання первинної медичної допомоги і поясніть, чому вони важливі.

Есе надсилайте на електронну адресу [email protected] до 20:00 год 10 серпня 2018 року.

Кожен лікар первинної допомоги, який надішле есе, отримає запрошення на захід. 10 найбільш мотивованих та прогресивних авторів одержать фінансову підтримку для відвідання заходу: МОЗ України у співпраці з ВООЗ покриє їхні видатки на транспорт, проживання і харчування.

Відкрита сесія відбудеться у рамках щорічного засідання Комітету WICC - організації, яка розробляє та підтримує впровадження класифікацій у сфері сімейної медицини та загальної практики з метою покращення якості медичних послуг по всьому світу.