Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

МОЗ України підвищує потенціал в управлінні проектною діяльністю

МОЗ України впроваджує практику постійного навчання працівників для застосування нових ефективних підходів у щоденній роботі. Впродовж липня дві групи співробітників міністерства пройшли навчання на дводенному тренінгу з подолання ключових проблем управління проектами. 

У тренінгах взяли участь 57 співробітників з різних структурних підрозділів міністерства. Навчання відбулося в рамках спільного проекту МОЗ України та Світового банку “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”.

“Державна служба має бути конкурентною серед багатьох інших сфер діяльності. Саме тому ми докорінно змінюємо підходи до розробки та впровадження політик. Принципи проектного менеджменту - важливий інструмент у цьому процесі. Тренінги, до яких залучаємо співробітників міністерства - як з директоратів, так і з інших підрозділів, в результаті допомагають команді МОЗУ ставати ефективнішою та досягати результатів, відчутних для мільйонів людей. Крім того, такий новий формат роботи і можливості розвитку дозволяє залучати до державної служби тих, хто раніше не розглядав її як сферу для професійного розвитку”, -  сказала Ірина Литовченко, генеральний директор Директорату стратегічного планування та євроінтеграції. 

Упродовж двох днів співробітники МОЗ України і підпорядкованих міністерству структур відпрацьовували підходи до визначення критеріїв успіху проекту та основних набутків, роботи з очікуваннями зацікавлених сторін, комунікації та подолання опору змінами, ефективного планування та управління ризиками. 

Використання нових підходів до управління проектами підвищить ефективність спільних дій колективу міністерства. Це означає підсилення інституційної спроможності і кращі результати при розробці політик у сфері охорони здоров'я. Таким чином, життєво важливі зміни у державі втілюватимуться оперативніше і з максимальним ефектом.