Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Гаряча лінія МОЗ
0800 505 201
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

МОЗ організувало навчання з надання першої психологічної допомоги для 189 координаторів «Активних парків»

Міністерство охорони здоров’я у співпраці з Міжнародною організацією з міграції організували й провели цикл із восьми тренінгів із надання першої психологічної допомоги. Навчання організоване на запит Міністерства молоді та спорту у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?». 

Учасниками стали 189 координаторів соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» з 21 області України – вони проводять фізкультурно-оздоровчі заходи, зокрема і для внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, осіб з інвалідністю, молоді тощо. Більшість слухачів тренінгу не є фаховими психологами, хоча для них важливо вміти надати першу психологічну допомогу іншим, а також підтримати себе, відновити ресурс, щоби щодня ефективно виконувати свою роботу.

Учасники навчилися розпізнавати стрес, його типи, визначати, чи потребує людина першої психологічної допомоги, допомагати людям у шоковому стані, коректно реагувати на можливі кризові ситуації в спілкуванні. Проте кожен мав можливість закріпити отримані знання за допомогою практичних вправ. 

Загалом у таких тренінгах  уже взяли участь понад 500 фахівців, серед яких представники Національного агентства України з питань державної служби, Мінмолодьспорту,  оператори урядових «гарячих ліній» тощо.