Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

MedGlobal проведе навчання для українських лікарів та медсестер

З 3 по 8 жовтня в Києві пройдуть медичні тренінги на теми: «Хімічна готовність та реагування», «Портативний ультразвуковий діагностичний пристрій (POCUS)» та «Периопераційний догляд пацієнтів». Основна мета навчання  – передати українським медикам передові навички діагностики воєнних травм, периопераційного догляду та реагування на хімічні атаки, в тому числі й масові. Навчання організували благодійна медична організація MedGlobal спільно з Фондом SMART Medical Aid за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Охматдит, Ukraine Charity та UMANA.

Денний тренінг «Хімічна готовність та реагування» спрямований навчити лікарів швидко і вміло реагувати на ураження пацієнта нервово-паралітичними чи отруйними речовинами, зокрема внаслідок викиду хлору чи аміаку. В навчальній програмі запланована симуляція хімічної атаки з великою кількістю жертв для відпрацювання навичок сортування пацієнтів у лікарнях.

Дводенний інтенсивний тренінг «Портативний ультразвуковий діагностичний пристрій» націлений навчити лікарів користуватися компактним УЗД-апаратом. Завдяки невеликим розмірам прилад зручно використовувати для діагностики воєнних травм на полі бою або на етапі до госпіталізації. Це значно підвищує можливості порятувати життя поранених. Виявивши небезпечну патологію лікарі можуть своєчасно надати невідкладну медичну допомогу.

Зважаючи на стрімкий розвиток воєнної хірургії в Україні актуальною стала тема периопераційного догляду пацієнтів. На дводенному тренінгу хірургічні медсестри дитячих лікарень посилять свої знання та навички догляду за маленькими пацієнтами під час та після хірургічного втручання. Важливо, що навчання включатиме теоретичну та практичну частини.

Тренінги проведуть американські лікарі та медсестри, волонтери MedGlobal з досвідом роботи у країнах в стані війни, зокрема у Сирії, Лівані, секторі Газа. Серед них: президент MedGlobal Захер Сахлул, фахівець з пульмонології та інтенсивної терапії, Райлі Джонс, директор медичних програм Університету Флориди, Нахрін Ахмед, доцент кафедри клінічної медицини Університету Пенсильванії, Таня Буцєрка, лікар первинної допомоги лікарні Рочестера, Крістен Піззуті та Жан Клін, медсестри хірургічного профілю з лікарень Техасу та Нью-Йорка, а також Алісія Бін, медсестра загального профілю у лікарні Нозвестерну.

Довідка:

Організація MedGlobal розпочала свою місію в Україні у березні 2022 року у відповідь на повномасштабне військове вторгнення Росії. В Україні організація співпрацює з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством оборони та Державною службою з надзвичайних ситуацій для визначення місцевих медичних потреб. З березня 2022 року MedGlobal передала Україні ліків та обладнання на суму 4,4 мільйона  доларів, а також провела навчальні тренінги  для понад 600 лікарів з 38 обласних лікарень

Реєстраційна форма для ЗМІ: https://forms.gle/JJecXk4njoPeKDwv5

Додаткова інформація: Romaniv@medglobal.org, +38 063 350 43 92