Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

Майже 200 медиків-добровольців вже підсилили лікарні на постраждалих від підриву Каховської ГЕС територіях

Триває проєкт з підтримки спроможності медичних закладів Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей. Внаслідок підриву Каховської ГЕС навантаження на них зросло, тож важливо і надалі забезпечити надання якісної та своєчасної  медичної допомоги для українців.

Для підсилення лікарень у вищезгаданих областях вже було залучено 196 медиків-добровольців. Найбільше медиків працювали або й досі працюють на Херсонщині – 146 осіб та ще 48 – на Миколаївщині. 

Найактивніші медики-добровольці, які готові підсилювати колег, – із Волинської, Тернопільської, Полтавської, Закарпатської областей та міста Київ.

До роботи залучаються, зокрема, такі фахівці: лікар-анестезіолог, лікар-терапевт, лікар-травматолог дитячий, лікар-офтальмолог, лікар-невропатолог, лікар-фтизіатр, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-нейрохірург, лікар-гематолог, лікар-рентгенолог, лікар-онколог, лікар-гінеколог-онколог, лікар з променевої терапії, лікар невідкладної (екстреної) медичної допомоги, медичні сестри та ін.

Проєкт реалізується за підтримки ВООЗ. Наразі до нього вже готові долучитися кількасот медиків, тому орієнтовний графік відряджень вже складений до кінця року. 

У межах проєкту медики, які згодилися підсилити колег на постраждалих територіях, отримують грошову винагороду за кожну добу.

Долучитися до підсилення медзакладів медики-добровольці можуть у два способи:

  • через керівника лікарні, який подає списки охочих медичних працівників для їх направлення у відрядження;
  • самостійно, зателефонувавши на «гарячу лінію» МОЗ та залишивши заявку на участь за номером телефону: 0-800-60-20-19.

Керівники медзакладів, які потребували кадрового посилення, залишають схвальні відгуки про роботу колег. А також просять і надалі надавати підтримку в лікарнях у прифронтових та постраждалих від підриву Каховської ГЕС областях. 

Нагадаємо, раніше МОЗ повідомляло, що медики з різних куточків України допомагають колегам на Херсонщині.