Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Стратегія Керівництво Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору Медичний канабіс Військово-лікарські комісії МСЕК Протидія COVID-19
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
e-Stock Електронна інтегрована система спостереження за захворюваннями (ЕЛІССЗ) Система Meddata
Контакти

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – найбільша техногенна катастрофа в історії людства

Минає 31 рік відтоді, як 26 квітня 1986 року сталась найбільша техногенна катастрофа в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Жахливі наслідки аварії відчула на собі не лише Україна, але й значна частина світу.

Чорнобильська трагедія залишила незгладимий слід у житті мільйонів людей уже не одного покоління. І скільки б років не минуло з того страшного дня, рани, завдані трагедією, не загоюються. Немає ліку людським втратам, не можливо реально оцінити шкоду, завдану здоров'ю нації.

Пам'ятаймо усіх тих, хто з честю виконували свій службовий і громадянський обов'язок, ліквідовуючи наслідки аварії на ЧАЕС – пожежників, медиків, військовослужбовців, добровольців. Адже лише завдяки їх самопожертві вдалося локалізувати аварію та врятувати нашу країну і світ від радіаційного забруднення.

Чорнобильська катастрофа має бути пересторогою для людства, постійним нагадуванням того, що ми не маємо права допустити повторення таких трагедій у майбутньому.