Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Опитування Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Медичний канабіс
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Е-здоров'я
Контакти

5 регіонів, які стали лідерами за виплатами від НСЗУ у 2018 році

Національна служба здоров’я України відзвітувала про роботу в 2018 році та озвучила плани на 2019 рік.

За друге півріччя 2018 року Національна служба здоров’я за договорами заплатила закладам первинної медичної ланки більше ніж 3,4 млрд грн.

Лідер за виплатами місто Київ: за 6 місяців роботи з НСЗУ заклади столиці отримали 573,4 млн грн, що складає 16,76% від загальних виплат.

На другому місці Вінницька область — за друге півріччя 2018 року заклади області отримали 279,9 млн грн.

Трійку лідерів замикає Харківська область — 251,6 млн грн отримали медичні заклади первинної ланки за вищевказаний період.   

Четверте місце посідає Полтавська область, заклади, що мали контракт з НСЗУ отримали виплат на 245,2 млн грн. П’яте місце - Донецька область - 234,4 млн грн.

 

Плани НСЗУ на 2019 рік

У квітні НСЗУ почне адмініструвати урядову програму «Доступні ліки». Національна служба здоров’я уже почала підписувати договори з аптеками, а з квітня 2019 року запрацює електронний рецепт і НСЗУ почне оплати аптекам за програмою.

Нагадаємо, що НСЗУ була створена в березні 2018, а вже в липні організація почала укладати договори із медзакладам, де працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри. У 2019 році Національна служба здоров’я України законтрактувала 1 216 мезакладів. З них 242 — приватні клініки та лікарі, які відкрили власну практику.

Ті заклади, які ще не уклали договір з Національною службою здоров’я України, можуть подати заяву до 20 листопада 2019 року: https://bit.ly/2BoPAUh. НСЗУ укладає договори із медичними закладами як комунальної, так і приватної форми власності.

Аби розпочати співпрацю за договором із НСЗУ, медичний заклад має:

  • автономізуватися (обов’язкова умова для комунальних закладів);
  • зареєструватися в Електронній системі охорони здоров’я;
  • мати необхідне оснащення;
  • подати заяву до НСЗУ;
  • підписати договір.