Здоров'я А-Я
Категорії
- Здоров'я А-Я
- Військово-лікарські комісії
- МСЕК
- Психічне здоров'я
- Реабілітація
- Медична опіка
- Вакцинація
- Протидія COVID-19
- Електронна охорона здоров'я
- Доступні ліки
- Закупівлі ліків
- Звернення громадян
- Доступ до публічної інформації
- Консультації з громадськістю
- Безоплатна правова допомога
- Опитування
- Допомога українським медикам та армії
- Створення безбар`єрного простору
- Адміністративні послуги МОЗ
Докладніше
П'ять порад для здоров’я зубів та красивої усмішки 9 лютого відзначають Міжнародний день стоматолога – фахівця, чия робота позитивно впливає не лише на наш зовнішній вигляд, а й на здоров’я. Адже стан ротової порожнини має значення для здоров'я всього організму: негаразди із зубами та яснами можуть спричинити низку захворювань та погіршити їхній перебіг. 9 лютого
Докладніше
Як зберегти ясна здоровими 11 травня — Європейський День здорових ясен. Щоб зберегти ясна здоровими, а усмішку - гарною, чистіть зуби не менше 2 хвилин двічі на день. Також не відкладайте візит до стоматолога, якщо помітили почервоніння та набряк ясен, кровотечу під час чищення зубів, неприємний запах чи присмак у роті.
11 травня
Докладніше
Чи потрібен нам фтор і звідки його взяти Кожного ранку чи вечора, коли ми чистимо зуби, вони засвоюють фтор (якщо паста з його вмістом). Цей мікроелемент — один із ключових факторів стійкості нашої зубної емалі до розвитку карієсу. Що менше фтору, то більш вразливі зуби до псування. Також він впливає на міцність кісток. Але, з іншого боку, надлишок фтору може бути шкідливим, наприклад, викликати флюороз у дітей. Розказуємо, де міститься фтор і що робити, щоб нормалізувати його споживання.
17 січня
Що варто знати про зуби мудрості: розказує експерт Зуби мудрості (восьмі зуби, треті моляри) найчастіше прорізаються у віці від 16 до 26 років. Вони відносяться до рудиментарних зубів, тобто зубів, які еволюційно втратили своє значення оскільки відбулося зменшення розмірів щелепи, пов'язане з переходом на більш м'яку їжу, і місця для зубів мудрості практично не залишилося. Разом із щелепно-лицевим хірургом Євгеном Фесенком пояснюємо, як запобігти проблемам із зубом мудрості та яке потрібне лікування, якщо він розболівся.
30 жовтня
Докладніше
Чому виникає чутливість зубів і як ліквідувати цю проблему Чутливість зубів - це досить поширене явище, яке можуть викликати звичайні речі, на які ви просто не звертаєте увагу - як то жорстка зубна щітка чи надмірне споживання солодощів. В окремих випадках, підвищена чутливість може минати з часом без лікування або ж бути наслідком природних процесів в нашому організмі. Попросили фахівців “Української Академії Пародонтології” розповісти, чому виникає чутливість зубів та що робити, коли таке стається. 18 червня
Категорії
- Антибіотикорезистентність
- Артеріальний тиск
- Безпека
- Ботулізм
- ВІЛ/СНІД
- Гепатит
- Глаукома
- Гомеопатія
- Грип
- Грудне вигодовування
- Діабет
- Дієтичні добавки
- До школи
- Донорство крові
- Здоров'я жінок
- Здоров'я у подорожах
- Здорове довкілля
- Здорове харчування
- Здоровий спосіб життя
- Здорові зуби
- Зір
- Інфекційні захворювання
- Кишкові інфекції
- клінічні дослідження
- Коронавірус
- Куріння
- Ліки Є
- Малярія
- Медицина в світі
- Медичні міфи
- Нефрологія
- Ожиріння
- Онкозахворювання
- Онкозахворювання
- Паліативна допомога
- Переохолодження
- Перша допомога
- Поліомієліт
- Права медиків
- Права пацієнтів
- Правець
- Психічне здоров'я
- Рак
- Реабілітація
- Сексуальне життя
- Серцево-судинні захворювання
- Сказ
- Слух
- Укуси
- Фізичні активності
- Хронічні захворювання