Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Ліцензування

Міністерством охорони здоров’я України
попереджає
про шахрайські дії осіб, які пропонують послуги з ліцензування господарської діяльності з медичної практики

 

До Міністерства охорони здоров'я України надходять непоодинокі звернення громадян, посадових осіб органів охорони здоров'я щодо шахрайських дій осіб, пов'язаних із наданням недостовірної інформації стосовно отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України.

 

МОЗ України закликає суб'єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність з медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України, а також посадових осіб структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій бути обачними та не довіряти особам, які за «певну винагороду» пропонують свої послуги з отримання ліцензії по телефону, за допомогою електронного зв’язку, під час семінарів тощо.

 

Зазначене питання також стосується пропозицій таких посередників щодо «підготовки» суб’єктів господарювання до перевірок додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики, діяльності банків пуповинної крові, інших тканин і клітин людини згідно з переліком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України, які здійснюються
МОЗ в плановому та позаплановому порядках відповідно до чинного законодавства.

 

У разі виявлення таких випадків просимо інформувати МОЗ України та відповідні правоохоронні органи для належного реагування.

 

Вищезазначена хибна інформація, яку розповсюджують певні особи серед суб’єктів господарювання та працівників структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, не має жодного відношення до роботи, яку здійснює МОЗ України щодо ліцензування зазначених видів діяльності.

 

В свою чергу МОЗ України інформує суб’єктів господарювання, що на виконання статті 21 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», прийняті МОЗ України рішення в сфері ліцензування оприлюднюються в електронному вигляді на офіційному-веб сайті в розділі «Ліцензування», «Прийняті рішення» за посиланням: http://moz.gov.ua/prijnjati-rishennja.

 

 

До уваги суб’єктів господарювання!

Змінено графік прийому відвідувачів Центру «Єдине вікно» МОЗ України

 

З метою попередження суб’єктів здійснення господарської діяльності, які мають намір подати відповідні заяви та документи до МОЗ України (з питань ліцензування та акредитації) інформуємо, що з 05 березня 2019 року змінюється графік прийому відвідувачів Центру «Єдине вікно» МОЗ України.

 

Прийом відвідувачів Центру «Єдине вікно» буде здійснюватись в приміщенні Сервісного центру Державного підприємства «Державний експертний центр МОЗ України» (перший поверх) за графіком: понеділок – п’ятниця з 9.30 - 15.00, вихідні: субота-неділя, за адресою: вул. Смоленська, буд. 10, м. Київ, (ст. метро «Шулявська» - схема проїзду).

 

Довідково: за посиланням можна ознайомитись з переліком та порядком подачі документів на отримання ліцензії.

 

Управління ліцензування та контролю якості надання медичної допомоги

Інформація щодо необхідності отримання нової ліцензії у разі перетворення закладів охорони здоров'я з бюджетних установ у комунальні некомерційні підприємства
Деякі питання отримання ліцензії для надання первинної медичної допомоги населенню
Інформація щодо необхідності отримання ліцензії для здійснення медичних оглядів водіїв транспортних засобів
Перелік та порядок подачі документів на отримання ліцензії
До уваги керівників комунальних некомерційних підприємств