Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

e-Stock

Категорії

Система e-Stock

 

«e-Stock» – електронна система управління запасами лікарських засобів та медичних виробів. Вона містиме повний цикл даних про обіг медичних товарів. У системі агрегується інформація про потреби, доставку, наявність препаратів у лікарнях, їх використання, утилізацію тощо.

Координатором проєкту є МОЗ, а відповідальним – «Медичні закупівлі України».

«е-Stock» буде збирати інформацію про всі медичні товари, якими держава забезпечує лікарні. Зокрема, система включатиме закупівлі “Медичних закупівель України”, міжнародних організацій, програму «Доступні ліки», закупівлі за місцеві бюджети тощо. Дані оновлюватимуться в реальному часі.

Понад 10 тисяч користувачів, більшість з яких лікарні, будуть вносити дані в «e-Stock». Систему буде використовувати МОЗ, а також «Медичні закупівлі України», структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, міжнародні закупівельні організації, органи контролю тощо.

Мета системи – зробити облік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються для потреб пацієнтів, максимально автоматизованим та системним.

Пілотний запуск двох модулів системи відбувся на початку 2023 року. На разі триває робота над розробкою наступних компонентів системи.