Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Можливості

МОЗ України оголошує набір на навчання фахівців, які хочуть стати тренерами з МКФ

28 листопада 2018
12545

МОЗ України продовжує впроваджувати Міжнародну класифікацію функціонування, обмежень життєдіяльності та здоров'я (МКФ) і розпочинає підготовку 75 тренерів, які навчатимуть медичних працівників, працівників соціальної та освітньої сфер користуватись новою для України класифікацією.

Навчання відбуватиметься за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та організовуватиметься МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” (УФГЗ).

 

Хто може стати національним тренером з впровадження МКФ

Стати національними тренерами можуть медичні працівники і викладачі сфери охорони здоров’я, психологи, соціальні працівники.

Вимоги до кандидатів:

  • відповідне професійне спрямування;
  • стаж роботи за спеціальністю не менше 3 років;
  • досвід роботи з людьми з обмеженням життєдіяльності у закладах охорони здоров’я, соціального захисту, освіти тощо або практичні навички роботи з пацієнтами з інвалідністю та їх сім’ями;
  • розуміння роботи мультидисциплінарної команди.
  • готовність проводити тренінги і долучатись до розробки  впровадження нормативних документів.
  • вміння розробляти програми реабілітації в комплексі – функція, діяльність, участь (бажано).

Після навчання національні тренери проводитимуть тренінги (в тому числі виїзні) для лікарів, соціальних працівників, психологів тощо. За умовами програми кожен тренер у 2019 році повинен провести один тренінг для цих категорій в обласному центрі.

 

Як стати тренером

Щоби взяти участь у конкурсі з відбору національних тренерів з впровадження МКФ, зареєструйтесь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGSXfe4OSz1sWkqOqN_3KK1r_KJo6gHhxnuL6t8Vum134S_A/viewform?usp=sf_link

 Прийом заявок триватиме до 3 грудня 2018 року.

 

Як і коли відбуватиметься навчання

Навчання - це серія тренінгів, яка триватиме три дні поспіль. Тренінги для майбутніх національних тренерів проводитиме організація ICF Research Branch. Навчання відбуватиметься в МОЗ України (м. Київ, вул. Грушевського, 7). Учасники отримають відповідні сертифікати

Тренінги проходитимуть у грудні. Точну дату і час буде визначено додатково за результатами відбору кандидатів, які по завершенні навчання стануть національними тренерами.