Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Звіти партнерів

Категорії
Щомісячний дайджест новин проєкту USAID «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed) (листопад, 2023)

Робота проєкту в Україні спрямована на зміцнення управління та фінансування фармацевтичної галузі, сприяння довгостроковому плану фінансування, посилення раціонального менеджменту фармацевтичної галузі та ланцюга постачання фармацевтичних препаратів, що  сприятиме кращому доступу та користуванню лікарськими засобами особливо для тих, хто живе з туберкульозом, ВІЛ/СНІДом та неінфекційними захворюваннями. 

ЗАВАНТАЖИТИ

 

Звіт проєкту WHO EURO/FPI (Вересень, 2023)

Партнери інвестують час і ресурси в розбудову відносин та пошук синергії з іншими учасниками проєкту та за його межами. Це, наприклад, проявляється у тісній співпраці між усіма партнерами-виконавцями щодо розвитку процесів та розбудови потенціалу, що значною мірою сприяє досягненню однієї з ключових цілей проєкту: "Інституційна сталість та національна відповідальність відповідних органів влади України".

Читати звіт

Ситуаційний звіт проєкту «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» (серпень, 2023)

Проєкт «Інновації для подолання епідемії ВІЛ» працює над покращенням програм профілактики, тестування та постановки під медичний нагляд представників ключових та пріоритетних груп населення. 

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційний бюлетень Проєкту «Надання підтримки у розвитку сучасної системи громадського здоров’я» (квітень, 2023)

Проєкт фінансується Європейським Союзом та впроваджується компанією GFA Consulting Group GmbH,
Гамбург, у консорціумі з Інститутом охорони здоров’я і соціального забезпечення Фінляндії, Гельсінкі. Проєкт
підтримує консолідацію та розширення можливостей Центру громадського здоров’я та створення сучасної системи безпеки крові в Україні.

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційні звіти партнерів
Звіти