Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ України запрошує студентів долучитись до програми стажування в центральних органах виконавчої влади

5 березня 2019
4621

МОЗ України запрошує студентів та випускників спробувати свої сили у рамках Національної програми стажування в центральних органах виконавчої влади. Стажування проходитиме з 1 квітня по 30 червня 2019 року. ​Стажери зможуть набути досвід, який допоможе у майбутньому пройти конкурс та працювати на новій державній службі, а також спробувати себе у якості агента змін системи охорони здоров’я, допомагати трансформувати українську медицину та робити якісні медичні послуги доступнішими для громадян.

Протягом 3 місяців стажування учасники Програми долучаться до формування політик та реалізації окремих проектів. Вони працюватимуть під керівництвом державного секретаря, генеральних директорів Директоратів МОЗ України та керівників управлінь та департаментів:

  • Сектор Служби державного секретаря - 1 стажер, спеціальність «Право».
  • Управління правового забезпечення - 2 стажери, спеціальність «Право».
  • Департамент з фінансово-економічних питань,  бухгалтерського обліку та фінансової звітності - 1 стажер, спеціальність «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Міжнародні економічні відносини».
  • Директорат медичних послуг - 2 стажери, спеціальності «Право», «Економіка», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Міжнародні економічні відносини».
  • Директорат громадського здоров’я - 2 стажери, спеціальності «Право», «Політологія»; володіння англійською мовою на рівні не нижче В2.
  • Директорат науки, інновацій, освіти та кадрів - 2 стажери, володіння англійською мовою на рівні не нижче В2, володіння навичками організації публічних заходів, проектів.
  • Директорат стратегічного планування та євроінтеграції - 2 стажери, спеціальність «Журналістика».
  • Фармацевтичний директорат - 2 стажери, спеціальність «Право».

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які є студентами 3-4 курсів бакалаврату, студентами-магістрами або здобули вищу освіту не раніше 2014 року. Конкурс відбудеться у три етапи: заповнення анкети, онлайн-тестування і співбесіда.

Долучайтеся - заповніть онлайн-анкету за посиланням: http://interns2019.org.ua/application. Зверніть увагу, що анкета включає мотиваційне есе, яке оцінюється Координаційним комітетом. Кандидати, які продемонструють найкращі результати за підсумками онлайн-тестування та оцінки есе, будуть запрошені на співбесіди із потенційними керівниками стажувань.

Заявки необхідно подати до 23:59 17 березня.

З умовами стажування можна ознайомитись за посиланням: http://interns2019.org.ua/rules.

 

Читайте також