Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Інформаційні наліпки для аптек та медичних закладів

Категорії

У серпні цього року в Україні успішно запрацював е-рецепт на антибіотики. Це перший етап впровадження відпуску рецептурних лікарських засобів за електронним рецептом.  

А вже з листопада в Україні електронний рецепт поширюватиметься і на групу наркотичних (психотропних) лікарських засобів. Таким чином, електронний рецепт прийде на заміну спеціальним паперовим рецептурним бланкам рожевого кольору, що використовуються зараз для призначення цієї групи ліків. 

Важливо зауважити, що по закінченню перехідного періоду відпуск антибактеріальних препаратів в аптеках буде відбуватися виключно за електронним рецептом лікаря.

 

Якщо ваш заклад уже працює в електронній системі охорони здоровʼя та здійснює виписування е-рецептів, рекомендуємо розмістити наліпку “Призначаємо ліки за е-рецептом” на інформаційному стенді, дверях кабінету лікаря,  у вхідній зоні, помітній для відвідувачів закладу тощо. 

*Завантажити наліпку для медичного закладу

 

Якщо ваша аптека відпускає ліки за е-рецептом, рекомендуємо розмістити наліпку “Відпускаємо ліки за е-рецептом” у вхідній зоні аптеки, помітній для відвідувачів. Так, пацієнт зможе легше та швидше знайти аптеку, яка відпускає ліки за е-рецептом.

*Завантажити наліпку для аптеки 

 

Рекомендовані вимоги до друку: 

  • Розмір зображення: 180х280 мм
  • Технологія друку: цифровий друк, вирізка по контуру
  • Назва плівки для друку: Самоклеюча біла плівка
  • Розміщення наліпки: на зовнішній частині вхідної групи, на вітрині, інформаційному стенді тощо
  • Спосіб нанесення наліпки: на знежирену поверхню