Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Закупили препарати для лікування дихальних розладів у новонароджених

28 серпня 2017
4776

Crown Agents на 100% виконали замовлення Міністерства охорони здоров'я та закупили препарати для лікування дихальних розладів у новонароджених, що є однією з головних причин смертності у перші тижні життя малюків.

Медичні заклади вже на 96% забезпечені необхідними для порятунку малюків лікарськими засобами. 4% поставок наразі в процесі підготовки до відправки.

Загалом із державного бюджету 2016 року на закупівлі за даною програмою виділили 51,1 млн гривень для придбання 5013 лікарських засобів. Crown Agents повністю виконали поставлене завдання, при цьому економія бюджетних коштів склала понад 800 тис. гривень.

Crown Agents здійснюють закупівлі за кошти державного бюджету для МОЗ України за 12 програмами на загальну суму 1,066 млрд грн. Потенційна економія бюджетних коштів на закупівлі за програмами, що координує Crown Agents, складає понад 124 млн грн, які планується направити на додаткові закупівлі за відповідними напрямками. У липні цього року Crown Agents підписали із МОЗ України угоду щодо закупівель за державний бюджет 2017 року. 

Читайте такожа