Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

У Вінницькій обласній лікарні відремонтують опікове відділення

24 липня 2023
198

Центр термічної травми та пластичної хірургії у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова буде відремонтовано. Ціна проєкту – понад 80 млн гривень.

Про це перший заступник міністра охорони здоровʼя Сергій Дубров повідомив під час робочої поїздки до закладу, де ознайомився з роботою лікарні та спільно з її керівництвом обговорив етапи реконструкції та модернізації одного з корпусів.

«Вінницька обласна лікарня обслуговує не лише місто Вінницю, а ще й три прилеглі громади. Тут працює одне з найкращих в Україні опікових відділень, але будівля потребує реновації. Вже зараз розпочато ремонт операційного блоку, надалі планується за бюджетні кошти провести ремонт усього відділення за 80 млн гривень. Востаннє ремонт відділення проводився 2006 року», – зауважив Сергій Дубров.

Окрім цього, планується відкриття нового нейрохірургічного відділення на базі обласної лікарні.

Також перший заступник міністра обговорив з керівництвом лікарні можливість встановлення нового ангіографа. Попередній було встановлено у лікарні понад 10 років тому – ще у 2012 році. 

Наразі у лікарні вже встановлено і найближчим часом буде введено в експлуатацію компʼютерний томограф, придбаний Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я.

Нагадаємо, напередодні МОЗ повідомляло, що уряд виділив понад 1,7 млрд гривень на відновлення медзакладів у 9 областях України. Зокрема, кошти також передбачено на реконструкцію корпусу № 15 Вінницької ОКЛ ім. М. І. Пирогова в м. Вінниці.