Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Суд намагається обмежити МОЗ України у правах засновника ОНМедУ

1 жовтня 2018
5045

27 вересня 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва черговий раз обмежив МОЗ України у правах засновника та виніс упереджене рішення на користь прибічників екс-керівництва Одеського національного медичного університету.

Суд задовольнив заяву Юрія Сухіна та Костянтина Талалаєва та зупинив своїм рішенням дію наказу МОЗ України від 7 вересня 2018 року - цим наказом МОЗ України визнавав Владлену Дубініну в.о. ректора ОНМедУ.

МОЗ України визнало В. Дубініну в.о. ректора на повністю законних засадах. Наказом Одеського національного медичного університету від 14 грудня 2017 року № 781-О «Про затвердження функціональних обов'язків керівних працівників університету», а саме абзацом першим розділу «Взаємовідносини за посадою» визначено, що під час відсутності ректора проректор з науково-педагогічної роботи заміщує його і виконує в повному обсязі його обов’язки. На момент звільнення Валерія Запорожана з посади ректора 17 липня 2018 року у штатному розкладі була передбачена лише одна посада проректора з науково-педагогічної роботи  - її обіймала Владлена Дубініна. Відповідно, після розірвання контракту із В. Запорожаном право виконання обов’язків в повному обсязі ректора ОНМедУ перейшло саме до В. Дубініної.

Також нагадуємо, що у незаконний спосіб, а саме - введенням в оману державного реєстратора - до Єдиного державного реєстру керівником Одеського національного медичного університету було внесено Ю. Сухіна. Однак за скаргою Міністерства охорони здоров’я України 19 вересня 2018 року його було виключено із реєстру Міністерством юстиції України.

Читайте також