Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Вінниччині відновлять міський центр первинної медико-санітарної допомоги

11 червня 2024
97

На Вінниччині здійснять капітальний ремонт Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. Зокрема, проведуть роботи з підвищення енергоефективності медзакладу та його модернізації. Ремонт закладу відбуватиметься у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку «Зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (HEAL Ukraine)». 

Завдяки ремонту закладу охорони здоров’я вдасться покращити енергоефективність будівлі шляхом термомодернізації стін та покрівлі. Після капітального ремонту та утеплення покрівлі планується встановлення сонячних батарей як альтернативного виду енергетики. 

Реалізація проєкту допоможе медзакладу економити ресурси та підвищити комфортні умови для пацієнтів під час їхнього огляду та перебування у приміщенні центру. 

У межах проєкту буде здійснено капітальний ремонт покрівлі та цокольного поверху, влаштування блискавкозахисту, заміну вікон та дверей тощо. 

Завершення робіт з реконструкції Козятинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги і відновлення амбулаторії дасть змогу надавати пацієнтам якісні медичні послуги у сучасних умовах. 

Зазначимо, що понад два роки повномасштабної війни росія атакує інфраструктуру України та знищує або пошкоджує медзаклади. Однак МОЗ України продовжує працювати над підсиленням та оновленням закладів охорони здоров’я, аби забезпечити українців доступом до медичної допомоги. 

Нагадаємо, від початку повномасштабної війни в Україні пошкоджено 1618 об’єктів медзакладів та 214 – зруйновані вщент. 521 об’єкт медзакладів вдалося відновити повністю та ще 357 – відновлені частково.