Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Київщині встановили сучасний компʼютерний томограф

17 липня 2023
88

Васильківська багатопрофільна лікарня інтенсивної терапії отримала компʼютерний томограф нового покоління — Revolution Maxima, виробництва GE. Обладнання придбане Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоровʼя.

Васильківська лікарня є багатопрофільним кластерним діагностично-лікувальним закладом, де надають спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу. Завдяки новітньому апарату лікарі матимуть можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також своєчасно надавати медичну допомогу пацієнту. 

Зазначимо, що користуватися послугою зможуть мешканці Київщини, а це — близько 160 тисяч пацієнтів.

Компʼютерна томографія — це основний метод діагностики в медицині, який надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла. Дослідження виконують за допомогою компʼютерного томографа, який складається з рентгенівської трубки з системою коліматорів і детекторів, столу для сканування, консолі з установкою управління режимами апарата, монітора і компʼютера. 

Під час обертання рентгенівської трубки навколо тіла пацієнта детектори реєструють, як промені проходять крізь організм людини, і на компʼютері будують деталізовані позрізові тривимірні зображення. 

Медобладнання вже встановлене, а медичний персонал лікарні готове для проходження необхідного кваліфікованого навчання для роботи з компʼютерним томографом. 

Працівники рентгенологічного відділення зможуть працювати з обладнанням після отримання дозволу на право його експлуатації в ДІЯР.