Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Міжнародне медичне партнерство: у грудні 81 український медик пройшов навчання за кордоном

9 січня 2024
210

Для надання професійної та сучасної допомоги пацієнтам українські лікарі постійно вдосконалюють свої знання та навички. Для цього медики переймають досвід у передових світових клініках та діляться власним. 

У листопаді цього року 81 медичний працівник із 16 медзакладів з усієї України взяв участь у наукових заходах (конференції, конгреси, зʼїзди), освітніх заходах (стажування, навчання, тренінги, семінари) та обміні досвідом.

Найбільше медиків пройшли навчання у країнах Європи: Німеччині, Польщі, Франції тощо. Також медичні конференції та наукові з’їзди відбулись у США.

Навчальні обміни відбуваються, зокрема, у рамках міжнародного медичного партнерства. 

У листопаді цього року 238 медичних працівників із 49 медзакладів з усієї України взяли участь у наукових заходах.

Міжнародне медичне партнерство — проєкт, що реалізується під патронатом Третього саміту перших леді та джентльменів. Цьогоріч до нього долучилися 14 міністрів охорони здоровʼя з різних куточків світу. Саміт дав старт програмі міжнародного медичного партнерства. Загалом у рамках заходу укладено 25 угод про міжнародне медичне партнерство між українськими та іноземними медзакладами.

Завдяки програмі міжнародного медичного партнерства українські медзаклади отримують «побратимів» у різних куточках світу для обміну досвідом та найкращими світовими практиками.

Нагадаємо, раніше МОЗ зробило ще один крок до розширення міжнародного медичного партнерства. Під час 73-ї сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ українська делегація представила спільну заяву щодо подальшої розбудови стійкого міжнародного медичного партнерства.