Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Максим Степанов та Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс обговорили продовження співпраці у боротьбі з COVID-19

5 листопада 2020
1632

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зустрівся з Послом Великої Британії Меліндою Сіммонс. Під час діалогу сторони обговорили продовження співпраці країн щодо подолання пандемії коронавірусної хвороби та, зокрема, розробку вакцини проти COVID-19.

“Ми зробили величезний стрибок у підготовці і здатності медичної системи надавати медичну допомогу. Я дякую Великій Британії за підтримку у боротьбі з пандемією коронавірусної хвороби та імплементацію другої хвилі реформи, яка дуже важлива для нас. Ми маємо намір поглиблювати наше партнерство на благо українського народу, аби розширити співробітництво у сфері охорони здоров’я”, – наголосив очільник МОЗ.

Зокрема, Максим Степанов повідомив, що МОЗ на постійному зв’язку з компанією AstraZeneca, яка разом з Оксфордським університетом розробляє вакцину проти коронавірусу, виробництво якої може бути запущено вже найближчим часом. Також розглядається можливість долучити українські потужності до виробництва цієї вакцини. Міністр підкреслив, що наша країна розраховує отримати її в числі перших.

Зі свого боку Посол Великої Британії пані Мелінда Сіммонс зазначила, що ситуація у світі дуже важка, тому країни мають об’єднуватися, аби швидше подолати пандемію COVID-19. 

Нагадаємо, раніше Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов виступив на українсько-ізраїльському інноваційному саміті 2020, де наголосив, що досягти перемоги над пандемією коронавірусу якнайшвидше можливо лише зусиллями всієї міжнародної спільноти.