Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Максим Степанов під час поїздки на Харківщину: У регіоні за два місяці відкриється оновлене відділення обласної інфекційної лікарні

20 серпня 2020
1364

Під час робочої поїздки до Харківської області Міністр охорони здоров’я Максим Степанов проінспектував обласну клінічну інфекційну лікарню, дитячу інфекційну клінічну лікарню та міську клінічну багатопрофільну лікарню №17, у яких перебувають пацієнти з коронавірусною хворобою.

«Харківщина знову, на жаль, лідирує за кількістю нових випадків COVID-19. Загалом у регіоні коронавірусну інфекцію підтверджено у 6849 осіб. Сьогодні на зустрічі з медичними працівниками ми разом шукали локальні рішення щодо більш ефективної боротьби з COVID-19», — повідомив Максим Степанов.

Очільник МОЗ зустрівся з головою Харківської ОДА, керівником департаменту охорони здоров‘я та головним лікарем Обласної клінічної інфекційної лікарні, аби обговорити питання відкриття додаткових реанімаційних ліжок у цьому медичному закладі, де наразі перебувають 242 пацієнти з COVID-19.

«Наразі вже розроблено проєкт реконструкції відділення Обласної клінічної інфекційної лікарні на 21 ліжко. Термін його реалізації – півтора-два місяці», — зазначив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.