Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Команда МОЗ України - лідер якісних змін в Україні: результати експертного оцінювання

20 грудня 2018
2609

Спільні зусилля команди МОЗ України і Уряду визнані найбільш прогресивними і успішними в Україні. Такий результат опитування опублікувало видання «Новое время». В опитуванні взяли участь три десятки експертів - представники бізнес-асоціацій, політологи, економічні журналісти.

Трансформація охорони здоров’я, яку втілює команда МОЗ України за підтримки Уряду, нині є наймасштабнішим і найуспішнішим прикладом модернізації в країні, переконані експерти. Тому найвищий результат - 17 балів і перше місце у рейтингу займає в. о. міністра охорони здоров'я доктор Уляна Супрун. Інші учасники набрали від 6 до 11 балів.

Про довіру українців до змін свідчить, зокрема, динаміка кампанії “Лікар для кожної сім’ї”: Сімейного лікаря, терапевта або педіатра обрали вже 23 мільйони українців - більше ніж кожен другий. 76% з них задоволені своїми лікарями, за даними опитування соціологічної групи Рейтинг.

Експерти відзначають важливість впровадження державних закупівель ліків через міжнародні організації, які дозволили забезпечити більше пацієнтів необхідним лікуванням.

Уже скоро розкажемо детально, чого вдалося досягти у 2018 році. Слідкуйте за новинами!